Menu Zamknij

Adres gabinetu:

ul. Wierzbięcice 6/5
61-568 Poznań

Gabinet mieści się w Ośrodku Psychoterapii „Strefa Poznania”, na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy skrzyżowaniu ul. Wierzbięcice i Niedziałkowskiego, niedaleko kompleksu Nowy Rynek, kilka minut marszu od Dworca Głównego.

W pobliżu gabinetu obowiązuje strefa płatnego parkowania, miejsc parkingowych jest niewiele. Najbezpieczniej zostawić samochód na parkingu Galerii Avenida i kilkaset metrów przejść piechotą.

Nie ma windy, osobom niepełnosprawnym mogę jedynie zaoferować pomoc w wejściu po schodach.

Ważne! Aby nie zakłócać terapii innym osobom, proszę nie dzwonić domofonem wcześniej, niż 10 minut przed umówioną godziną.

Telefon:

+48 510 128 836

Proszę o cierpliwość, zwykle mam wyciszony telefon. Staram się oddzwaniać, ale najlepiej napisać sms, wtedy mam pewność, że osoba która dzwoniła, to nie kolejny telemarketer. W wiadomości proszę podać imię, cel wizyty i preferowane terminy, to ułatwi proces umawiania się.

Płatności:

Można płacić gotówką, blikiem na telefon lub przelewem zwykłym. Nie ma możliwości płatności kartą. Proszę zapłacić bezpośrednio po spotkaniu, a osoby rozliczające się miesięcznie – tak, żeby przelew dotarł w miesiącu, za który jest opłata – to ułatwia sprawy księgowe. Osoby, które potrzebują faktury – proszę o informację podczas spotkania i podanie danych.

Nr konta bankowego:
09 1140 2004 0000 3402 3875 8230 (mBank)
Odbiorca: Mikołaj Król
Tytuł przelewu: Usługi terapeutyczne – data – imię pacjenta