Menu Zamknij

Polityka prywatności

Co to za strona

Adres tej strony internetowej to: https://mikolajkrol.pl. Witryna zawiera informacje o rodzaju, formie i zakresie działalności zawodowej Mikołaja Króla – psychologa i psychoterapeuty. Podobnie jak w gabinecie, tak i na tej stronie traktuję prywatność klienta jako priorytet i redukuję lub całkowicie eliminuję przetwarzanie i przechowywanie danych osobowych.

Ciasteczka

Nie widzę powodu, dla którego miałbym używać ciasteczek lub skryptów śledzących. Do pozycjonowania strony wykorzystuję treść i optymalizację działania, a kontola czy monitorowanie zachowań użytkowników nie jest mi potrzebna. Świadomie nie integruję tej strony z narzędziami, które pozostawiają „śmieci” na urządzeniach użytkownika.

Oczywiście każde nasze działanie w sieci jest rejestrowane poprzez serwery i adresy IP, co w uzasadnionych przypadkach pozwala zidentyfikować użytkownika. Ma to związek z funkcjonowaniem internetu, a nie konstrukcją tej strony.

Osadzone treści z innych witryn

Nie wykorzystuję treści osadzonych. Jeżeli wychodzisz na inną stronę przez podlinkowany element, to witryny mogą zbierać informacje o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Jakie masz prawa do swoich danych

Ponieważ nie ma możliwości rejestracji, logowania, ani komentowania w tej witrynie, poniższe informacje mają jedynie hipotetyczny charakter.

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w moim posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przeze mnie całości twoich danych osobowych, jakie są w moim posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jestem zobligowany zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Jak chronię Twoje dane

Przede wszystkim – nie gromadzę, nie przechowuję, ani nie przetwarzam danych osobowych użytkowników tej strony w sposób świadomy i intencjonalny.

Jeśli jednak miałbym wejść w posiadanie jakichkolwiek danych użytkowników – wszelkie dane osobowe przetwarzam zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oraz powszechnie obowiązującymi przepisami prawa. Stosuję odpowiednie środki techniczne i organizacyjne zapewniające ochronę przetwarzanych danych adekwatne do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności zabezpieczam dane osobowe przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, utratą czy uszkodzeniem.

Pamiętaj, że w stosunku do wszystkich przekazanych mi danych osobowych masz prawo żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, sprzeciwu, a także prawo do przenoszenia tych danych i wniesienia skargi do organu nadzorczego w rozumieniu RODO.